O nas

Sklep Brit Style powstał z miłości do brytyjskiej mody. Oferowane przez nas marki są niedostępne i mało znane w Polsce, choć piszą o nich coraz częściej kobiety, które znają modę od podszewki, znane w Polsce fashionistki i blogerki modowe.  

Naszym celem jest popularyzacja brytyjskiej mody w Polsce. W dobie Internetu i handlu elektronicznego, chcemy być jej ambasadorami i umożliwić naszym Klientkom zakup najciekawszych projektów.

Obecnie nasz katalog obejmuje tylko modę damską oraz dziecięcą, ale w przyszłości mamy go zamiar rozbudować, tak by znaleźli w nim coś dla siebie także panowie.

Będziemy wdzięczni za każdy komentarz na temat oferty i funkcjonalności sklepu – Wasze uwagi pozwolą nam świadczyć usługi na jak najwyższej jakości. Zapraszamy również na stronę Galeria Klientek, na której zobaczyć można stylizacje naszych Klientek. Przecież ubrania nie mają wisieć na modelkach, tylko być noszone przez kobiety z krwi i kości, które lubią modę i lubią wyróżniać się w tłumie. A takie właśnie jesteście Wy - nasze Klientki.

Gwarantujemy, że zdjęcia zostaną umieszczone w Galerii tylko za wyłączną zgodą Klientek i na ich życzenie, a każda Klientka, której zdjęcie zostanie umieszczone w Galerii otrzyma od nas rabat w wysokości 10% ważny przy kolejnym zakupie w naszym sklepie. Wiemy, że jesteście kreatywne i wierzymy, że dzięki naszej ofercie i Waszej inwencji powstaną świetne stylizacje.

Moda to nasza pasja. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w sprawie doboru rozmiaru, koloru, a także fasonu i dodatków. Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy na zakupy!