Nasze marki

Hearts and Roses London
Marka powstała w roku 2004. Specjalizuje się we współczesnych reprodukcjach modeli retro/pin up z lat czterdziestych, pięćdziesiątych, sześćdziesiątych. Tworzą ciekawe projekty w stylu Pin Up, psychobilly, rockabilly i cyberpunk.Iron Fist
Ta młoda marka powstała w roku 2001 i została utworzona przez dwójkę przyjaciół, którzy chcieli stworzyć linię takich ubrań, jakie sami chcieliby nosić. Inspiracją dla kolekcji są różne dziedziny sztuki, niezależna muzyka, jazda na desce i zagadnienia społeczne. Oferta Iron Fist jest skierowana przede wszystkim do wszystkich osób, które chcą podkreślić swoją odmienność, ale nie chcą być klasyfikowane wyłącznie jako skater, got, punk, emo czy rockabilly. Marce nie towarzyszy żadna formuła czy strategia biznesowa, ale prawdziwa pasja tworzenia alternatywnej mody. To wprawdzie amerykańska marka, ale umieszczamy ją tutaj ze względu na wielką obecność i popularność  na rynku brytyjskim.


Hell Bunny
Ta młoda marka skierowana do młodych osób powstała w roku 2004. Początkowo obejmowała odzież i dodatki w stylu punkowym oraz gotyckim, w wydaniu nieco bardziej hmm... dziewczęcym. Od samego początku marka rozwijała się w błyskawicznym tempie i dziś w ofercie jest nadal styl punkowy i gotycki, a nawet wiktoriański, ale również steampunk, Emo, Lolita, Rockabilly. Jedna z czołowych marek w dziedzinie alternatywnej mody. Dla osób, które czują modę i uwielbiają bawić się jej konwencjami. Punkowe botki i sukienka w stylu retro, z wielowarstwową halką? A może ołówkowa spódnica jakby przeniesiona żywcem z planu filmowego serialu Mad Men? Bądź też steampunkowa sukienka w pająki lub ciężkie glany w kwiaty? Dlaczego nie? Te rzeczy są po prostu „cool” i już.
 

Expose Akcesoria
Marka wprawdzie nie brytyjska, ale godna polecenia, ponieważ dorównuje brytyjskim pracowniom fachowością i pewnym hmmm.... nieokiełzaniem wyobraźni. Pierwsza w Polsce pracownia specjalizująca się w ekskluzywnych, ręcznie robionych ozdobach do włosów. To właśnie tu powstają niesamowicie szykowne, unikatowe fascynatory i toczki. Marka Expose to tylko ręcznie i z najwyższą starannością wykonywane dodatki i akcesoria. W swojej ofercie prezentuje przekrój stylów od retro do najnowszych trendów, od drobnych spinek i opasek noszonych na co dzień, do oryginalnej mody kapeluszowej  królującej na salonach.